Dugninių Meškerių Žvejybos Išbandymas

dugninių meškerių žvejybos

Ilgąjį savaitgalį pagaliau pavyko išbandyti savo dugninių meškerių žvejybos komplektuką. Na kaip dugninių tie patys feederiai (360 ir 390 ilgio), bet jau su pop-up boiliukų sistemėle, stovu ir signalizatoriais. Ilgąjį savaitgalį stovėjo karščiai tad per daug nesivargindamas nutariau užmesti dugnines ir kol jos ten murkdosi pasibūti su šeimyna.

Su deeper‘iu prasiskanavau reljefą, radau gražią vietą 5m gylyje. Atstumas gavosi maždaug 45 metrai. Jauką naudojau #deepex karpis + universalus geltonas ir papildomai pridėjau marinuoto kukurūzo. Sumečiau 10 didesnių šėryklų į tašką. Ant 360 uždėjau tigernuts 10mm boiliuką o ant 390 karamelė-vanilė 12mm. Sumečiau į tašką ir laimingas nužingsniavau kepti vakarienę, ramia širdimi galvodamas, kad bent kelias valandas tai tikrai bus ramu.

Linksmybės prasideda

dugninių meškerių žvejybos

Praėjus vos pusvalandžiui nuo dugninių meškerių žvejybos pradžios girdžiu signalizatorių ir greitai pradedu šuoliuoti link meškerių. Kibimas ant 360 su tigernuts boiliuku. Pakertu o ten kažkas nemažas spurda. Prisitraukius arčiau pasirodo graži kuoja. Ir ne šiaip sau graži. Tokias tik pavasarį ir tegaudžiau, bet tikrai ne vidury vasaros kai lauke 28 laipsniai šilumos. Atsikabinu numetu į sietelį ir užmetu meškerę atgal. Keliauju atgal link vakarienės kepimo. Praėjus 15 minučių girdžiu vėl signalizatorių. Šį kartą kibimas jau ant 390 meškerės su 12mm boiliuku. Ten dar viena kuoja tokia pati graži ir didelė. Nespėjus užmesti atgal kibimas ant 360 meškerės ir dar viena kuoja… Su tokiu žvejybos tempu šeimyna liks be vakarienės… Nusprendžiu kol kas meškeres palikti ant kranto ir grįžti kai bus visi sotus ir laimingi.

Po geros pusantros valandos grįžau ir kibimai niekur nedingę. Kas 15-20 minučių kuojos kibimas. Ir tesėsi maždaug iki saulėlydžio. Paskui kibimai labai suretėjo iki 30-45 minučių laukimo. O saulei nusileidus supuolė uodai ir nusprendžiau, kad gana ir grįšiu ant rytinės žvejybos. Rytinė žvejyba buvo ne ką prastesnė. Kibo tos pačios kuojos. Ir neskaitant, kad rytinė žvejyba pas mane prasidėjo nuo 7 valandos ryto. Labai norėjosi pasnausti ilgiau.
Taip pat norėčiau paminėti, kad diena prieš buvau pažvejoti su feederiu. Žvejyba gavosi įdomi ir rezultatyvi žvejybos video galite rasti – čia.

Didžiausia kuoja – 420g
Mažiausia – 300g

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *