Įkeliamas Renginiai

« Visi Renginiai

  • Šis įvykis praėjo.

Vienos Nakties Dugninės Tandemo Varžybos

2023-10-21/15:00 - 2023-10-22/9:00

80Eur
Vienos Nakties Dugninės Tandemo Varžybos

Sportinės žūklės klubas „Suvalkijos feeder klubas“ kviečia visus gerbėjus į vienos nakties dugninės (feeder) Tandemo meškerės varžybas, mero taurei laimėti. Varžybų vieta, Vištyčio ežeras, ruožas tarp 54.401563,22.760055 iki 54.400671,22.764081. Nuoroda į varžybų vietą. Šilelio stovyklavietė
https://maps.app.goo.gl/aeT1jQhZyQGSxkwr5

VARŽYBŲ DALYVIAI:

Vienos Nakties Dugninės Tandemo Varžybos gali dalyvauti visi pilnamečiai asmenys, sulaukę 18 m., o nepilnamečiai tik kartu dalyvaujant vienam iš tėvų ar globėjų, iš anksto užsiregistravę ir susimokėję startinį varžybų mokestį 80 eur.
Gavėjas: žvejų klubas Suvalkijos feeder klubas sąsk. LT977300010175393128 mokėjimo paskirtis: komandos pavadinimas su dalyvių vardais bei pavardėmis.
Registracija varžyboms – išankstinė. Varžybų vietoje registracija nebus vykdoma. Dalyviui persigalvojus dalyvauti, sumokėtas startinis mokestis negrąžinamas.
Informacija: telefonu +37068416495
Registracija pradedama 2023-09-04, baigiama 2023-10-15 18val.
Dalyvių sarašas pildomas apačioje.

DIENOTVARKĖ:

Spalio 21 d. (šeštadienis):
15:00 – 15:30 – varžybų dalyvių instruktavimas ir sektorių burtų traukimas;
16:00 – 1 signalas – įėjimas į sektorius;
17:10 – 2 signalas – jaukų ir masalų tikrinimas;
18:00 – 3 signalas – varžybų pradžia;
Spalio 22 d. (sekmadienis):
07:55 – 4 signalas – liko 5 minutės iki varžybų pabaigos;
08:00 – 5 signalas – varžybų pabaiga ir laimikių svėrimas;
09:00 – varžybų rezultatų skaičiavimas ir paskelbimas, nugalėtojų apdovanojimas.
Varžybų organizatoriai pasilieka teisę keisti varžybų dienotvarkę, iš anksto apie tai informuodami dalyvius.

VARŽYBŲ NUOSTATAI:

Varžybų trukmė (neskaitant pasiruošimo) – 14 valandų.
Burtai bus traukiami pagal registraciją. Kas užsiregistruos pirmi, burtus traukia pirmi.
Kiekviena komanda, gali registruoti vieną trenerį ir trenerio asistentus, kurie atstovauja tik vienai komandai. Treneriai ir asistentai privalo turėti skiriamuosius ženklus ir apie tai informuoti teisėjus bei varžybų administraciją.
Varžybų dalyvių skaičius yra ribotas. Registracija bus sustabdyta, pasiekus 28 komandų ribą.
Po instruktavimo ir burtų traukimo, dalyviai juda į savo sektorių ir gali įrangos paruošimą pradėti iš karto.
Maksimalus leidžiamas masalų kiekis, vienam dalyviui – 5 litrai, „komandai 10 litrų”. Maksimalus uodo trūklio lervos ir (ar) džokerio kiekis 1L, sliekų 1L. Masalai patikrinimui pateikti graduotose dėžutėse, nesupjaustyti, nesusmulkinti ar kt.
Jauko kiekis neribojamas. Jauką su maišytuvu ar suktuku maišytis galima tik prieš varžybas, o prireikus varžybų metu, tai galėsite padaryti tik prie teisėjų palapinės, tam, kad nekelti triukšmo ant kranto ir netrukdyti kitiems dalyviams. Rankiniu būdu, nekeliant triukšmo, galima ir žvejybos vietoje.
Jaukai ir masalai privalo būti natūralios kilmės. Dirbtiniai masalai (iš metalo, gumos, paralono ir pan.), imituojantys uodo trūklio, musės lervas, sliekus, negyvas žuveles, dirbtines museles ir kt. yra draudžiami.
Leidžiama naudotis tokia sistema (In Line), kad žuvis, nutrūkus valui, galėtų laisvai atsilaisvinti nuo šėryklos. Negalima naudoti ant pagrindinio valo tarp šėryklos ir meškerės viršūnės jokių ribotuvų ar silikoninių slopintuvų.
Jaukinti varžybų metu leidžiama tik šėryklėlėmis. Šėrimui ir gaudymui leidžiami naudoti šėryklų dydžiai: skersmuo – ne daugiau 5 cm, ilgis – ne daugiau 7 cm.
Sistemos montaže šok-lyderio naudojimas nėra privalomas. Naudojant šok-lyderį, šėrykla turi lengvai praslinkt pro šok-lyderio mazgą. Minimalus atstumas nuo kabliuko iki šėryklos apačios – ne mažiau 50 cm. Tikrinimo metu ant valo surištą sistemą įtempti draudžiama.
Gaudymas „method“ būdu – draudžiamas.
Gaudyti varžybų metu su svareliu – draudžiama.
Varžybų metu komanda gaudo tik jiems skirto sektoriaus ribose, jokia pašalinė pagalba nėra leidžiama. Vienu metu gaudoma komandoje dviem meškerykočiais, sistemėlėje naudojant tik vieną kabliuką. Atsarginių meškerių skaičius neribojamas.
Žuvis yra laikoma siete (skiaurėje) ne trumpesniame kaip 3 metrai ilgio. Varžybų metu sietą būtina maksimaliai per savo ilgį, nardinti vandenyje. Kiti būdai laikyti pagautą žuvį yra draudžiami.
Varžybų komandos privalo stengtis, kad visos žuvys išgyventų iki svėrimo – paleidimo atgal į vandenį.
Varžybų komandos varžybų metu išeinant iš sektoriaus, sistema (kabliukas, šėryklėlė) negali būti vandenyje.
Varžybų metu išeinant iš savo sektoriaus bent vienam dalyviui jo meškerė turi būti ištraukta.
Komandų treneriams ir asistentams galima užeiti tik į savo komandos sektorių. Komandos sektoriuje vienu metu gali būti tik vienas atstovas: treneris arba trenerio asistentas. Teisėjai turi teisę įeiti į kiekvieno dalyvio sektorių.
Leidžiama naudoti platformas, kurių maksimalus dydis 1×1 m. Platformos statomos tiek sausumoje tiek vandenyje. Dėl visų dalyvių saugumo, platformas į vandenį galima statyti ne daugiau kaip 5 metrai nuo kranto linijos.
Naudoti generatorius kurie kelia triukšmą, draudžiama. Apšvietimas galimas tik naudojant prietaisus, kurie turi įkraunamus akumuliatorius.ar vienkartines baterijas. Tiesioginis šviesos šaltinis negali kristi į vandenį toliau, nei baigiasi dalyvio tinkliukas žuviai dėti. Toliau šviesti draudžiama. Vienos Nakties Dugninės Tandemo Varžybos.
Komandoms varžybų metu draudžiama naudotis telefonu, ausinėmis, racijomis, echolotais. Telefonu galima tik nulipus nuo platformos ir atsiklaus kaimyninės komandos nariu ar nario
Įskaitinės visos pagal MŽT (mėgėjiškos žūklės taisyklėse) nustatyto dydžio ir rūšies žuvys.
Žuvys įskaitinės tik tos, kurios iki signalo finišas bus iškeltos iš vandens.
Jei komanda įdės į sietą žuvį, kuri po signalo finišas dar buvo vandenyje, bus iš sieto paleista didžiausia žuvis iki svėrimo.
Po svėrimo visos žuvys paleidžiamos atgal į vandens telkinį. Varžybų nugalėtojas nustatomas pagal pagautos leistino dydžio žuvies svorį.
Komandos sumokėdamos startinį mokestį, patvirtina, kad prisiima atsakomybę už savo saugumą, inventorių ir traumas.
Varžybų komandos sumokėjusios startinį mokestį, tuo pačiu patvirtina ir sutinka, kad varžybų metu su jais susijusios foto, video medžiaga, komandos pavadinimas ir vardas su pavarde, gali būti naudojami straipsniams, video ir kituose informaciniuose šaltiniuose.
Varžybų nugalėtojų ir prizininkų laukia apdovanojimai. Big fish apdovanojimas bus įteiktas tik už didžiausią žuvį.
Dėl blogų oro salygų, organizatoriai pasilieka teisę nutraukti arba laikinai sustabdyti varžybas.
Draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus nuo registracijos pradžios iki apdovanojimų pabaigos.
Varžybų diena ir naktį butinai asmens tapatybės dokumenta, nes tai yra pasienio zona.
P. s. Vištyčio krantai status ir apauge medžiais ir krūmais , didelis privalumas yra pedanas, gal net būtinas, turekite pedanus tai jums leis geriau ir patogiau žvejoti 😉
Dalyviams nakti bus suteikiamas karšto maisto porcijos , karšta arbata bei dalyvio kortelės.
Visų varžybu metu galima prie teisėjų bus ateiti pasipildyti karštu vandeniu bei arbata. „Tureti savo termosini puodelį”

Detalės

Pradžia:
2023-10-21/15:00
Galas:
2023-10-22/9:00
Kaina:
80Eur
Renginys kategorija:

Organizatorius

Suvalkijos feeder klubas
Telefonas
+37068416495

Vieta

Vištyčio ežeras
Lietuva