Apie mane

Sveiki,
Esu žvejys mėgėjas kuriam ypač prilipo žvejyba lengvais įrankiais. O mėgstamiausias žvejybos taikinys – upėtakis.

Esu pats kilęs iš ežeringo krašto Ignalinos rajone. Tad visą vaikystę praleidau prie ežerų gaudydamas lydekas. O upėtakiai mano gyvenime atsirado visai neseniai – 2016 metais. Būtent po to kai persikrausčiau į sostinę. Ir mano mokslų grupiokas pakvietė pamėginti pagauti šią žuvį. Tad jeigu pažvelgti į tai gyliau tai esu dar naujokas šioje srityje. Bet jau galiu pasigirti ištraukęs 40+ cm margį. Aišku tai nėra gyvenimo žuvis – yra ir didesniu. Bet aš tikrai nenuleidžiu rankų ir mėginsiu jį pagerinti.

upėtakiai
Margasis upėtakis

Blogo/Vlogo tikslas.

Populiarinti žūklę bei jos kultūrą Lietuvoje.
Lietuvoje ši kultūra kol kas dar mažamečio vaiko stadijoje. Būtent tam laikotarpyje kai geriausiai įsisavinamą nauja informacija, tradicijos ir t.t.
O tam, kad po šalį sklistų „Teisinga” kultūra – reikia, kad ją kas nors skleistų. Tad rodydamas pavyzdį stengsiuosi, kad ir kiti žvejai eitų tuo pačių keliu. Juk žvejojant pagrindinis tikslas ne tik pagauti savo trofėjų, bet ir išsaugoti žuvį, kad kitas žvejys irgi galėtų pasidžiaugti kova bei įsiamžinti nuotraukoje.

Kviečiu ir Jūs prisijungti prie žvejybos kultūros gerinimo. Juk būtent nuo mūsų, žveju, priklauso kokius turėsime žuvies resursus telkiniuose. Jeigu pasikeisime patys – pasikeis ir kiti žvejai.

O tam, kad tai vyktų sparčiau dalinkitės savo teigiamu pavyzdžiu. Tai galite padaryti pasidalinę savo žvejybos istorijomis su kitais žvejais. Mielai laukiu Jūsų pastebėjimų, pasiūlymų, žvejybos istorijų el. paštu – [email protected]
Nei žvyno!

KONTAKTŲ FORMA