Lydekų žvejyba lengvais įrankiais

Lydekų žvejyba

Nieko nenustebinsiu jeigu pasakysiu, kad labai patiko lydekų žvejyba lengvais įrankiais. Aišku upėtakių žvejyba ir toliau liks mano mėgstamiausias užsiėmimas, bet ką dar įmanoma pagauti su UL ?
Ešeriai, šapalai, lydekos, salačiai, kiršliai ? Turbūt viską galima pagauti su lengvu įrankiu. Bet kaip bus su trofėjumi ? Ką reikės daryti kai gaudant lydeką užkibs keturių, penkių kilogramų lydeka. Kaip teks suktis kai
gaudant upėje įkals salatis ? O ką jeigu pafantazuoti gyliau ir pagalvoti apie lašišą ? Dabar turėtų būti šypsena Jūsų veide :). Bet apsistokime prie realesnių svajonių. Lydekų žvejyba lengvais įrankiais.

Gaudant ešerius su UL labai dažnai pakliūna ir lydekos. Kartais ir nemažos. Bet kaip dėl tikslinės žvejybos ? Džigas, vobleriai, vartiklės. Viską galimą panardinti į reikiamą gylį. Kur tūno didžiausios mamytės. Bet ar susigundys jos mažais masalais ? Mano manymu šioje vietoje vieningo atsakymo nėra. Visi puikiai žinome, kad lydekų norai nenuspėjami vieną dieną gali susigundyti vien tik mikro masalais. Kitą dieną kibs tik ant voblerių.

Šį sezoną pamėginsiu išsiaiškinti lydekų žvejyba UL masalais. Pirmą žvejybą ir atsidarymą galite pamatyti jau dabar. O tolimesni pastebėjimai bus mano youtube kanale. Nei žvyno!

YouTube player

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *