Aliexpress Žvejybos Parduotuvės

Bearking

Bearking aliexpress žvejybos parduotuvė

Bearking aliexpress žvejybos parduotuvės pagrindinis gaminys – vobleriai. Jų gaminami vobleriai pagal kokybe mažai atsilieka nuo originalių. Jų asortimente yra tokių populiarų gamintojų kopijos kaip: Varuna, Orbit, Balisong, Oneten, Rudra ir daug kitų. Mano patikrintų voblerių sąrašą galite rasti čia.

Allblue

Allblue aliexpress žvejybos parduotuvė

Allblue tiesioginis konkurentas Bearking parduotuvės. Jie taip pat koncentruojasi į voblerių rinką. Ir pas juos galime rasti ne ką mažesnį asortimentą. Kokybe nenusileidžia aukščiau paminėtai parduotuvėj. O kai kuriuos modelius galima rasti ir pigesnius. Tad renkantis voblerius vertėtų pasilyginti kainas. Be to skiriasi ir jų spalvų gama. Tad neradus norimos spalvos vienoje parduotuvėje visada galima pasižiūrėti kitoje.

Countbass

Countbass aliexpress žvejybos parduotuvė

Countbass aliexpress žvejybos parduotuvės mano pagrindinė parduotuvė kurioje perku voblerius UL žvejybai. Jie turi labai dideli asortimentą tiek modeliais tiek spalvų gama.
Visą mano UL masalų sąrašą galite rasti čia. Pas juos taip pat daug yra lydekinių voblerių, bet aš asmeniškai jų nesu išbandęs. Bet manau, kad jie nenusileis kokybe aukščiau paminėtoms parduotuvėms. Kadangi mažų voblerių kokybė mane tikrai džiugina.

Esfishing

Esfishing aliexpress žvejybos parduotuvė

Jeigu renkatės minkštus masalus tai Jums būtent į šitą parduotuvę. Didelė pasiūla gumose. Pig Shad, easy shiner, Larva, Craw, Worm ir daugybė kitų. Viena didžiausių parduotuvių kuri gali pasiūlyti įvairių dydžių, modelių, spalvų guminukus. Masalų kokybė viena iš geriausių. Mažai kuo nusileidžia originaliems modeliams. Dauguma masalų turi, skonį ir kvapą.

Meredith

Meredith žvejybos parduotuvė

Ši parduotuvė taip pat turi didelį asortimentą minkštų masalų. Dydžiai, spalvos, modeliai. Daugybė pasirinkimo. Bet yra vienas BET. Gumos LABAI smirda chemija. Aš asmeniškai visą savo siuntinį kelias dienas vėdinau o paskui supurškiau atraktantais, kad priduoti natūralų kvapą. Nors kaina ir tikrai viliojanti vertėtų susimastyti ar norėsite papildomai gaišti laiką naikinant gumos kvapą.

Seaknight

Seaknight žvejybos parduotuvė

Seaknight turi didžiulį pasirinkimą žvejybos įrangos. Ritės, apranga, kotai, valai, graibštai, žvejybinės replės ir kiti naudingi aksesuarai žvejybai. Daugybe Vlogerių giria jų daroma produkciją. Pats esu nusipirkęs ritę ir valą. Bet kadangi tai tik pirmasis sezonas tai sunku dar kažką pasakyti. Nors ritė jau matė nemažai žvejybų tai atsiliepimai kol kas tik geri.

Tsurinoya

Tsurinoya aliexpress žvejybos parduotuvė

Taip pat kaip ir Seaknight prekiauja kokybiškai žvejybos aksesuarais. Jų ritės nenusileidžia kokybe ir populiarumu. Taip pat jie turi didelį asortimentą kokybiškų kotų. Apžvalgas apie juos galima lengvai rasti youtube.

Yapada

Yapada aliexpress žvejybos parduotuvė

Didžiausia man žinoma vartyklių parduotuvė. Turi didelį asortimentą įvairaus dydžio, svorio, formų vartyklių. Daugumoje savo produkcijos naudoja OWNER kablius. Tai tik įrodo, kad kiniečiai atsižvelgia ne tik kad pigiau pagaminti, bet kad ir atitiktų kokybės kartelę. Vienas didžiausias šios aliexpress žvejybos parduotuvės minusas tai spalvų asortimentas. Kadangi pats labai mėgstu visokiausias taip vadinamas „išgamas” tai man to iš šios parduotuvės tikrai trūksta.