Teko Atidėti Kelionių Planus? Šią Vasarą Pabandykite Pažvejoti

Pažvejoti

COVID-19 pažėrė nemažai pokyčių kelionių industrijoje ir nežinia, kaip ir kada vėl galėsime sugrįžti prie savo kelionių planų. Atsidūrus pačiame pandemijos epicentre, akivaizdu, kad, norint išvykti į kelionę, susiduriama su tam tikrais iššūkiais. Galbūt jums ramybės neduoda tokie klausimai:

Ar galėsiu patekti į lėktuvą? Ko reikia tam, kad galėčiau išvykti atostogauti? Kaip apsaugoti savo šeimą ir save?

ešerys

Atsakymai į šiuos klausimus nuolat kinta pagal esamą situaciją. Kol kas aišku tik tiek, kad nuo šiol keliausime kitaip. Daugelis žmonių atostogų planus svetur iškeičia į atostogas arčiau namų, pasinaudodami tokia puikia proga patyrinėti galimybes, esančias čia pat, „po ranka“. Norite maloniai praleisti laiką gryname ore? Tuomet siūlau – pažvejoti.

Žvejodami galėsite išplaukti į atvirą vandens telkinį ir atsikvėpsite nuo perpildytų miestų bruzdesio. Juk išlaikyti socialinį atstumą yra labai svarbu! Nesvarbu, ar esate pakankamai patyrę, kad žvejotumėte savarankiškai, ar nuspręsite pasinaudoti gido paslaugomis vienai dienai, dabar puikus metas pasinerti į žvejybos teikiamus malonumus. Pateiksiu jums penkias priežastis, kodėl žvejybos išvyka turėtų atsidurti pačiame jūsų vasaros planų sąrašo viršuje.

Vietinės kelionės – saugiau ir greičiau

Viso pasaulio šalims paskelbus karantiną ir uždarius sienas, buvo atšaukti skrydžiai ir uždaryti viešbučiai. Situacija pamažu pradeda keistis, šalims vėl atveriant sienas. Vis dėlto mažai tikėtina, kad žmonės artimiausiu metu vėl leisis į keliones taip masiškai kaip tai darė ankščiau.

Oro uostai – tarptautinių kelionių centrai. Ten, kur susiduria žmonės iš viso pasaulio, ne visada lengva apsisaugoti. Be to, atvykus gali tekti išsitirti arba saviizoliuotis, tad jūsų vasaros atostogos gali greitai virsti savotišku košmaru, o ne malonumu o tuo pačiu ir tapti ilgesnės nei buvo tikėtasi.

Laimei, žvejodami galite išvengti tokių ir panašių nemalonumų! Dėka smarkiai įsišaknijusio naudojimosi technologijomis artimiausios aplinkos tyrinėjimas atsidūrė antrame plane. Visgi COVID-19 atvėrė mums akis bent jau dėl to, kad pamiršome, kaip malonu leisti laiką gamtos apsuptyje.

Šokite į automobilį ir važiuokite prie artimiausio vandens telkinio pažvejoti: taip puikiai praleisite laiką gryname ore, o ir nereiks kelti kojos į lėktuvą.

O dar pagalvokite apie kainas! Palyginti su išlaidomis už pilną atostogų paketą, tai tikrai vertas dėmesio pasiūlymas. Tai puikus būdas kur nors ištrūkti prasiblaškyti su artimaisiais, neišleidžiant krūvos pinigų, kuriuos, be abejonės, išleistumėte kelionei į užsienį.

Remiate vietinius verslus

Dėl COVID-19 pandemijos kilus ekonominiam nuosmukiui, daug mažų verslų patiria didžiulį spaudimą. Ekonomikos skatinimas po šio sąstingio atliks itin svarbų vaidmenį atsigavimo po COVID-19 laikotarpiu. Būtent čia jūs galite padėti!

Jei norite šauniai praleisti laiką su šeimą, tam skirdami atostogoms sutaupytus pinigus, pagalvokite apie žvejybą. Galėsite smagiai pasibūti gamtoje, pasigrožėti kerinčiais vaizdais ir susižvejoti puikių laimikių. Mano nuomone, verta išleisti pinigus tam, kad juos atgautumėte kelių skanių patiekalų pavidalu.

Patys pasigaunate sau maisto

Dabartinė padėtis paveikė daugelį mūsų gyvenimo sričių, maistas – ne išimtis. Ligų kontrolės ir prevencijos centro teigimu, kalbant apie maisto saugą, nėra ko nerimauti. Vis dėlto kai kurie žmonės jaučiasi neramiai, užsisakydami maistą išsinešimui, taip pat jie nerimauja dėl perkamos mėsos saugumo.

pažvejoti

Žuvis – vienas iš sveikiausių maistingų medžiagų šaltinių, o reguliariai ją valgyti yra naudinga. Ne veltui sakoma: „Išmokyk žmogų žvejoti ir jis bus sotus visą gyvenimą“. Šviežia žuvis yra svarbi žmogaus mitybos dalis visame pasaulyje.

Vienai ar dviem dienoms išvykę žvejoti, galėsite be problemų patys apsirūpinti maistu. Jei neturite patirties, žvejybos gidas yra tam labiausiai tinkantis žmogus, parodysiantis, kaip žvejoti ir pasirūpinsiantis, kad jums nestigtų gardžios žuvies laimikių.

Stiprinate imuninę sistemą

Ilgesnį laiką būti įkalintiems viduje – namuose – nebuvo lengva, tiesa? Kad ir kaip mėgstame leisti laiką viduje, vertiname savo laisvę ir dieviname leisti laiką lauke. Laiko praleidimas gamtoje pasižymi begale privalumų, bet šiuo metu mums aktualiausia yra mūsų sveikata.

Būnant viduje ir nesusiduriant su mikrobais, tai gali paveikti natūralų organizmo imuninį atsaką ir jį susilpninti. Turint tai omenyje, išėjimas į lauką ir buvimas saulėje turi daug privalumų: tai padeda mūsų imuninei sistemai būti veiksmingesnei. Būtent todėl saugus išėjimas į lauką ir laiko praleidimas gamtoje gali labai prisidėti prie jūsų sveikatos išsaugojimo.

Be to, socialinė izoliacija daro įtaką mūsų fizinei ir psichinei sveikatai kitais būdais. Vienatvė – svarbus veiksnys, kurio reikia vengti, norint išlaikyti sveiką protą ir kūną. Todėl žvejybos dėka praleisite nemažai laiko lauke kartu su šeima ir draugais. Taip pat sustiprinsite savo imuninę sistemą ir leisitės į atpalaiduojančią išvyką, kad prasiblaškytumėte po įtemptų darbo dienų.

Atostogaujate išlaikydami socialinį atstumą

Artėjant didžiausioms šventėms, visi norėtume atsipalaiduoti, „pasileisti plaukus“ ir tiesiog mėgautis šventėmis. Vis dėlto dėl socialinio atstumo priemonių mums tai padaryti šiek tiek sunkiau.

Per šventes visi trokštame leisti laiką su pačiais artimiausiais žmonėmis. O kaip jums skamba galimybė mėgautis jomis, būnant prie vandens? Įsivaizduokite, kad jūsų šeima plaukioja valtimi, praleidžia smagią ir aktyvią dieną žvejojant, o vakare –fejerverkai. Malonus širdžiai vaizdas, ar ne?

Per šių metų vasaros atostogų sezoną atsipūskite nuo miestų, perpildytų žmonėmis, ir mėgaukitės ramybe bei gamta. Tokiu būdu pilnavertiškai leisite laiką su šeima, kartu laikydamiesi socialinio atstumo rekomendacijų ir išlikdami saugūs.

Būkite saugūs, bet neužmirškite pramogauti

Nors ir situacija nėra ideali, nebūtina visiškai atšaukti vasaros. Pasikeitę planai gali jums atverti kelią link malonaus ar visiškai netikėto nuotykio. Šis neįprastas metas privertė visus išlipti iš komforto zonos. Tad ar gali būti geresnis metas išbandyti žvejybą kaip dar vieną patirtį, praturtinsiančią jūsų gyvenimą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *