TOP 8 ALIEXPRESS žvejybos reikmenų parduotuvės

aliexpress žvejyba

Kiekvienas žvejys-mėgėjas ieško gerai veikiančių pigesnių masalų savo žvejybos arsenalui. Ne kiekvienas gali sau leisti pirkti brangius originalius masalus ir ieško analogų. Tame tarpe ir aš. Esu paprastas mirtingasis kuris negali sau leisti pirkti voblerius po 10 eurų už vienetą. Arba gumų pakelį už 5 eurus. Kuriuos, esant labai „sėkmingai” dienai, gali palikti ežere per vieną kartą. Todėl pradėjau ieškotis pigesniu analogų kurie nenusileistu kokybe originalams. Benaršant interneto platybes užtikau aliexpress žvejybos parduotuves. Jų yra didelis kiekis ir susigaudyti yra gana sunku kurias parduotuves vertėtų apeiti šonu o kuriuose galima nusipirkti sau norimų masalų. Taigi pradėkim. Čia pateiksiu savo TOP parduotuves kurios prekiauja kokybiškomis prekėmis.

Bearking

aliexpress žvejybos parduotuvė

Bearking parduotuvė viena iš populiariausių voblerių pardavėja. Jų gaminami vobleriai pagal kokybe mažai atsilieka nuo originalių. Jų asortimente yra tokių populiarų gamintojų kopijos kaip: Varuna, Orbit, Balisong, Oneten, Rudra ir daug kitų. Mano patikrintų voblerių sąrašą galite rasti čia.

Allblue

aliexpress žvejybos parduotuvė

Allblue tiesioginis konkurentas Bearking parduotuvės. Jie taip pat koncentruojasi į voblerių rinką. Ir pas juos galime rasti ne ką mažesnį asortimentą. Kokybe nenusileidžia aukščiau paminėtai parduotuvėj. O kai kuriuos modelius galima rasti ir pigesnius. Tad renkantis voblerius vertėtų pasilyginti kainas. Be to skiriasi ir jų spalvų gama. Tad neradus norimos spalvos vienoje parduotuvėje visada galima pasižiūrėti kitoje.

Countbass

aliexpress žvejybos parduotuvė

Countbass mano pagrindinė parduotuvė kurioje perku voblerius UL žvejybai. Jie turi labai dideli asortimentą tiek modeliais tiek spalvų gama.
Visą mano masalų sąrašą galite rasti čia. Pas juos taip pat daug yra lydekinių voblerių, bet aš asmeniškai jų nesu išbandęs. Bet manau, kad jie nenusileis kokybe aukščiau paminėtoms parduotuvėms. Kadangi mažų voblerių kokybė mane tikrai džiugina.

Esfishing

aliexpress žvejybos parduotuvė

Jeigu renkatės minkštus masalus tai Jums būtent į šitą parduotuvę. Didelė pasiūla gumose. Pig Shad, easy shiner, Larva, Craw, Worm ir daugybė kitų. Viena didžiausių parduotuvių kuri gali pasiūlyti įvairių dydžių, modelių, spalvų guminukus. Masalų kokybė viena iš geriausių. Mažai kuo nusileidžia originaliems modeliams. Dauguma masalų turi, skonį ir kvapą.

Meredith

žvejybos parduotuvė

Ši parduotuvė taip pat turi didelį asortimentą minkštų masalų. Dydžiai, spalvos, modeliai. Daugybė pasirinkimo. Bet yra vienas BET. Gumos LABAI smirda chemija. Aš asmeniškai visą savo siuntinį kelias dienas vedinau o paskui supurškiau atraktantais, kad priduoti natūralų kvapą. Nors kaina ir tikrai viliojanti vertėtų susimastyti ar norėsite papildomai gaišti laiką naikinant gumos kvapą.

Seaknight

žvejybos parduotuvė

Seaknight turi didžiulį pasirinkimą žvejybos įrangos. Ritės, apranga, kotai, valai, graibštai, žvejybinės replės ir kiti naudingi aksesuarai žvejybai. Daugybe Vlogerių giria jų daroma produkciją. Pats esu nusipirkęs ritę ir valą. Bet kadangi tai tik pirmasis sezonas tai sunku dar kažką pasakyti. Nors ritė jau matė nemažai žvejybų tai atsiliepimai kol kas tik geri.

Tsurinoya

žvejybos parduotuvė

Taip pat kaip ir Seaknight prekiauja kokybiškai žvejybos aksesuarais. Jų ritės nenusileidžia kokybe ir populiarumu. Taip pat jie turi didelį asortimentą kokybiškų kotų. Apžvalgas apie juos galima lengvai rasti youtube.

Yapada

žvejybos parduotuvė

Didžiausia man žinoma vartyklių parduotuvė. Turi didelį asortimentą įvairaus dydžio, svorio, formų vartyklių. Daugumoje savo produkcijos naudoja OWNER kablius. Tai tik įrodo, kad kiniečiai atsižvelgia ne tik kad pigiau pagaminti, bet kad ir atitiktų kokybės kartelę. Vienas didžiausias šios parduotuvės minusas tai spalvų asortimentas. Kadangi pats labai mėgstu visokiausias taip vadinamas „išgamas” tai man to iš šios parduotuvės tikrai trūksta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *