Žieminės Pirštinės Žvejybai: Tinkamas Pasirinkimas – Šiltos Rankos

Žieminės pirštinės žvejybai

Žiema mūsų šalyje yra gana šaltas metų laikas, todėl žvejas turi atsakingai rinktis žvejybos aprangą žiemai. Žieminės pirštinės žvejybai ne tik patikimai ir efektyviai apsaugos žvejo rankas nuo šalčio, bet ir leis patogiai dirbti su įrankiais bei masalais. Be to, modernios žieminės pirštinės žvejybai pagamintos taip, kad jas naudodamas žvejys jaustųsi patogiai. Šiame straipsnyje pabandysiu papasakoti, kaip išsirinkti tinkamas pirštines žiemos žvejybai ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis.

Kaip išsirinkti žiemines pirštines žvejybai

Šiais laikais yra daugybė žieminių pirštinių žvejybai, tarp kurių nelengva rasti tinkamą modelį. Patartina rinktis pirštines konkrečioms žvejybos sąlygoms. Taip pat reikėtų atsižvelgti į rankos dydį. Per didelės pirštinės nuolat slys nuo rankų ir taip apsunkins žvejybą. Mažos pirštinės gali sukelti rankų nuovargį ir bus nepatogų žvejoti.

Norint išsiaiškinti, kokias pirštines pasirinkti žiemos žvejybai, rekomenduojama atsižvelgti į keletą parametrų:

  • Dydis. Prieš perkant pirštines geriau pasimatuoti iš anksto ir įsitikinti, kad jos patogiai priglunda prie rankos. Pirštinės gaminamos atsižvelgiant į anatomines rankos ypatybes.
  • Apsauga nuo šalčio ir drėgmės. Žieminės pirštinės žvejybai turi turėti patikimą apsaugą nuo šalčio ir drėgmės, kad Jūsų rankos būtu sausos ir šiltos visą žvejybą.
  • Medžiagos kokybė. Pirštinės turi būti pagamintos iš kokybiškos medžiagos. Jeigu medžiaga bus nekokybiška pirštinės greitai sušlaps ir rankos pradės šalti.
  • Siuvimo kokybė. Visos siūlės turi būti lygios, be išsikišusių siūlų ar kitų nepageidaujamų elementų.
  • Šildymo elementai. Kai kurios žieminės pirštinės žvejybai aprūpintos el. šildymo sistemomis. Renkantis tokias pirštines reikėtų atsižvelgti į veikimo laiką ir kaip keičiami ar kraunami elementai.
Žieminės Pirštinės Žvejybai

Medžiagos iš kurių gaminamos žieminės pirštinės žvejybai

Renkantis žiemines pirštines žvejybai, svarbu atsižvelgti į tai, iš kokios medžiagos jos pagamintos. Skirtingos medžiagos suteikia skirtingą apsaugos, šilumos ir lankstumo lygį. Štai pagrindinės medžiagos iš kurių gaminamos žieminės pirštinės žvejybai

Vilna

Vilna puikiai izoliuoja nuo šalčio ir yra natūraliai kvėpuojantis audinys, leidžiantis drėgmei išgaruoti iš rankų ir išlaikyti jas sausas. Vilna dažnai maišoma su sintetiniais pluoštais, tokiais kaip nailonas arba poliesteris, kad būtų padidinta šiluma ir ilgaamžiškumas.

Sintetiniai pluoštai

Ši lengva medžiaga užtikrina gerą manevringumą atliekant tokias užduotis kaip mazgų rišimas ar masalų pakeitimas. Poliesteris ir nailonas paprastai užtikrina puikią apsaugą nuo vėjo ir ilgaamžiškumą už mažą kainą.

Oda

Oda suteikia puikią izoliaciją dėl natūralių aliejų, kurie atstumia vandenį, ir tankių pluoštų, kurie sulaiko kūno šilumą ir neleidžia jai laisvai išeiti.

Oda nesitampo kaip sintetinės medžiagos, tačiau taip pat suteikia lankstumo. Odinės pirštinės gali tarnauti ilgai, jei jos tinkamai prižiūrimos.

Neoprenas

Neopreno medžiaga yra sukurta naudojant sintetinius gumos junginius, kurie sudaro izoliacinį barjerą tarp jūsų rankos ir išorinės aplinkos, tuo pačiu yra pakankamai lanksti. Neoprenas paprastai yra brangesnis už vilną ar odą, tačiau suteikia papildomo vikrumo dėl savo elastingumo, kuris gali praversti greitai keičiant masalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *