Baltieji Lakajai

Baltieji Lakajai

Baltieji Lakajai yra natūralios kilmės ežeras, esantis Lietuvos rytinėje dalyje. Tai yra vienas iš daugybės ežerų, turintis savo unikalumą ir patrauklumą lankytojams.

Baltieji Lakajai ežeras yra vidutinio dydžio vandens telkinys, apimantis plotą apie 7,107 km². Ežero gylis svyruoja iki 45 metrų. Ežeras apsuptas nuostabios gamtos, miškų ir pievų. Aplink jį yra natūralūs kraštovaizdžiai, kurie kviečia lankytojus mėgautis maloniu gamtos grožiu ir ramybe. Ežeras yra gerai žinomas žvejams ir yra populiarus. Žvejyba Baltuosiuose Lakajuose yra puikus būdas praleisti laiką ir pasimėgauti gaudomomis žuvimis, tokiais kaip karšiai, lynai, lydekos ir kitos žuvys.

Aplink ežerą yra kaimo turizmo sodybos. Yra keletas stovyklaviečių. Vakarinėje pakrantėje yra Rudesos apžvalgos bokštas, šiaurinėje – Mindūnų apžvalgos bokštas.

Baltieji Lakajai ežeras, kaip natūralus ir gražus vandens telkinys, pritraukia vietinius gyventojus ir turistus, suteikiant jiems galimybę mėgautis gamta, žvejyba ir aktyviu laisvalaikiu. Tai yra viena iš daugelio Lietuvos ežerų, prisidedančių prie šalies gamtos ir turizmo įvairovės. Jeigu vis dar svarstote ar verta čia apsilankyti – nedvejokite tikrai verta!

Žvejybos vietos

Baltieji Lakajai – Antalakaja

Baltieji Lakajai žvejyba Antalakajai

Labiausiai man patikęs krantas tai yra už Antalakaja kaimo. Labai geras miško keliukas privažiavimui. Puikus smėlėtas krantas. Žvejybai gal ne toks patogus, nes gylis staigiai nukrenta į ~7-10 metrų, bet su UL puikiai galima pagaudyti ešerių, bet lydekų. Galima įsileisti valtį. Slipo nėra, bet krantas leidžia įvažiuoti į vandenį su priekaba arba tiesiog prisivarius kuo arčiau kranto nusileisti valtį į vandenį.

Baltieji Lakajai - krantas

Asmeniškai šiame ežere esu gaudęs tik plėšrią žuvį – lydeka, ešerys. Bet poilsiaujant mačiau, kad su dugninėmis pagauna – karšių, kuojų, karosų, plakių, lynų.

Baltieji Lakajai – Palakajys

Dar yra keli krantai Palakajys kaimo pusėje. Žvejoti ten neteko, bet pažintinis takas tikrai gražus.

Baltieji Lakajai žvejyba - Palakajys

Baltieji Lakajai – Kokios žuvys kimba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *