Daiwa 23 Airity: 2023 Metų Naujiena

Daiwa 23 Airity

Daiwa 23 Airity – tai Daiwa 21 Luvias Airity įpėdinis, kurio pasirodymas 21 metais sukėlė tikrą sensaciją žvejybos pasaulyje. Daiwa Airity ritė neliko nepastebėta, nes Daiwa inžinieriai puikiai padirbėjo su savo naujuoju „pre-flagmanu“. Ko pasėkoje ritė gavo itin mažą 145 gramų svorį su 2000 korpusu (mažiausias ritės dydis serijoje). Tuo pačiu ši ritė paveldėjo visas naujausias Daiwa technologijas.

Daiwa 23 Airity​ ritės naujovės

Žinoma, šiek tiek nekorektiška 23 Airity LT vadinti Daiwa 21 Luvias Airity įpėdiniu, nes iš 21 ritės į naują seriją buvo perkelta tik dalis pavadinimo, o paimta „ritės bazė“ ir jos dizainas iš Daiwa 22 Exist – pavyzdinis Daiwa ritės modelis.

Lyginant su senuoju modeliu, rotoriaus mazgo svoris sumažėjo maždaug 16%. Rotoriaus oro tarpo skersmuo sumažintas nuo 3 mm iki 2,4 mm, išlaikant tvirtumą ir sumažinant svorį maždaug 33%.

Daiwa 23 Airity

Vientisa, metalinė konstrukcija padidina ritės tvirtumą, o 2500S dydžio ritė sveria vis 150 g. Ritė turi nuostabų balansą, kuris pašalina bet kokį disbalansą pritvirtinus ant meškerės. Svarbiausias dalykas yra „Air Rotor” dizainas, kuris buvo pradėtas diegti praėjusių metų DAIWA 22 EXIST ritėje.

Daiwa 23 Airity

Daiwa 23 Airity modeliuose sumontuota unikali vandeniui atspari magnetinė apsauga ant linijos kreiptuvo krumpliaračių ir ritinėlių. Ji yra visiškai atspari sūriam vandeniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *