Mano Geriausi Aliexpress Vobleriai. TOP 5 Geriausių

AliExpress vobleriai

Kai tarp žvejų užeina kalba apie masalus ir užsimeni apie aliexpress voblerius užverda aštrios diskusijos. Mano manymu AliExpress vobleriai nėra visiškai niekam tikę. Esu išmėginęs ne vieną gamintoją. Galiu drąsiai teigti, kad per paskutinius metus kiniečių gamintojai labai stipriai pasistūmėjo į kokybės pusę. Tokias išvadas darau iš asmeninės patirties. Užsakęs tuos pačius voblerius 2017 metais ir 2019 metais matomas labai smarkus poslinkis į priekį. Ir jis jaučiamais visais aspektais – darbu, spalvinimu, kilpom, trišakiais. Geriausias AliExpress žvejybos parduotuves rasite paspaudę čia. O dabar pereikime prie mano labiausiai pasiteisinusių voblerių iš AliExpress.

1 vieta – megabass X-140

Lydeka

Pirmą vietą mano masalų dėžutėje užima megabass X-140.
Šis vobleris ne karta mane gelbėjo Neries upėje. Kai visi vobleriai tylėjo jis vargais negalais vieną kitą aštriadantę išprašydavo.
Charakteristikos:
Ilgis: 140mm
Svoris: 18g
Su titaniniu pavadėliu gan greitai kylantis. Nerią maždaug iki 0,5 metro. Tad puikiai dirba upėje bei sėkliuose ežero vietose arba palei žolių liniją. Kaip juo gaudau galite pamatyti šiame video.

2 vieta – Megabass OneTen+

Lydeka

Šis vobleris geriausiai man dirba ežeruose. Pirma pažintis buvo nieko gero nežadanti. Kadangi užkibus 1,5kg lydekai išsinėrė galinio trišakio kilpa. Visą tai pavyko užfiksuoti su kamerą. Pamatyti visą žvejybą galite čia. Aišku nedelsiant susiekiau su Bearking atstovais. Parodžiau visą medžiagą ir jie iš kart išsiuntė naują voblerį. Veiksmas vyko 2018 metais. Po to gan aktyviai gaudžiau su šiais vobleriais ir panašių bėdų nepasikartojo. Tad galima teigti, kad pakliuvo brokas.
Voblerio charakteristikos:
Ilgis: 110mm
Svoris: 14g
Su titaniniu pavadėliu vobleris lėtai skęstantis. Neria maždaug 1,5-2m. Bet kadangi jis lėtai skęstantis tai galima panardinti ir giliau. Geriausiai save parodė 3-4m gilyje.

3 vieta – Deps Balisong

Daug komentarų girdėjau, kad šis vobleris „žudykas” ir skina lydekas vieną po kitos. Bet mano atveju tai nėra tiesa. Taip lydekos į jį reaguoja, bet ne taip kaip dauguma pasakoja. Tad labai neišsiplėtosiu. Vobleris vertas dėmesio ir neprošal jį turėti savo dėžutėje. Vien dėl tos priežasties, kad jis gan masyvus ir kai lydeka įnoringa ir nori didesnio kąsnelio jis tikrai tai galės pasiūlyti aštriadantei.
Voblerio charakteristikos:
Ilgis: 130mm
Svoris: 25g
Su titaniniu pavadėliu lėtai skęstantis. Panardinti galima maždaug į 1,5-2m gylį.

4 vieta – AllBlue 110 minnow

AliExpress vobleriai

Kieno kopija nėra aišku. Bet voblerį verta įsigyti. Natūralus spalvinimas puikiai vilioja ne tik lydekas, bet ir ešerius. Gražus holograminis spalvinimas puikiai dirba drumstam vandenyje. O Dažai po pirmų lydekos dantų nenueina velniop.
Voblerio charakteristikos:
Ilgis: 110mm
Svoris: 14,2g
Su titaniniu pavadėliu gaunasi puikus suspenderis. Neria maždaug iki metro. Tad norintis pasipildyti savo dėžutę galiu drąsiai rekomenduoti šį voblerį.

5 vieta – CountBass Minnow

AliExpress Vobleriai

Turbūt pastebėjote, kad visi išvardinti aukščiau AliExpress vobleriai skirti lydekų žuklei. Kadangi Lietuvoje tai viena populiariausių spiningavimo rūšių. Bet nepaminėti šio nuostabaus voblerio skirto lengviems įrankiams būtu nuodėmė. Tai vienas iš mano mėgstamiausių voblerių upėtakių žuklei. Jis man padovanojo ir mano pirmąjį profesorių. Video galite pamatyti čia. Dabar trumpai apie voblerio charakteristikas:
Ilgis: 57mm
Svoris: 4,8g
Su florocarbono pavadėlių lėtai skęstantis. Puikiai dirba tiek pasroviui tiek prieš srovę. Galima twichinti ir daryti slow pravedimus. Žodžiu vienas iš aukso gabalėlių atrastu aliexpress’e.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *