Okuma Obsidian: Nauja Ritė Karpininkams

Okuma Obsidian

Okuma Obsidian – obsidianas yra mineralo rūšis, gimusi pačioje Žemės planetos širdyje. Ji yra vulkaninės kilmės ir susidaro kietėjant lavai, išmestai iš žemės gelmių į paviršių. Akmuo, kurį sukuria vulkaninė lava, yra nuostabiai gražus. Jis turi labai turtingą ir ryškią paletę, taip pat yra neįtikėtinai patvarus. Ką mums paruošė Okuma suteikusi savo ritei tokios didingos uolienos pavadinimą?

Okuma Obsidian charakteristikos

Turint net menkiausią supratimą apie obsidianą, iškart tampa aišku, kodėl „Okuma“ komanda taip pavadino savo naująjį flagmaną.
Matinės ir blizgios juodos spalvos derinys neatrodo prašmatniai, bet labai stilingai! Griežta ir lakoniška išvaizda pabrėžia modelio rimtumą.

Okuma Obsidian

Svoris

Okuma Obsidian ritė sveria vos 520 g. Tokie rodikliai karpinei ritei yra daugiau nei geri! „Okuma“ padarė daug pastangų, kad sumažintų ritės svorį. Korpusas ir šoninės plokštės yra pagamintos iš lengvos C-40X grafito medžiagos. Itin lengva aliuminio rankena įsukama į pagrindinę porą, pašalinant nereikalingą laisvumą ir padidinant patikimumą.

Svorio sumažinimas žymiai padidina jūsų žvejybos malonumą. Dirbti dvi ar tris dienas sportiniu tempu per ilgą distanciją nėra lengva užduotis.

Perdavimas

Itin lėta vyniojimo perdavimo sistema sukuria tolygų ir tankų valo klojimą. O vientiso lankelio ir DLC Even Flow dangos derinys nesusuka ir nepažeidžia valo, todėl galėsite patogiai žvejoti bet kokiu monofilamentiniu ir fluorokarboniniu valu.

Ritė turi sistemą, kuri neleidžia lankeliui užsidaryti. Atidarytas jis užsifiksuoja, todėl sumažėja rizika jam užsidaryti užmetimo metu.

Okuma Obsidian

Greitas ritės stabdis

Okuma obsidian ritė turi greitą frikcinį stabdį, leidžiantį per pusę apsisukimo pereiti nuo laisvai besisukančios ritės į visiškai užblokuotą stabdį! Pats frikcinis stabdys ir poveržlės pagaminti iš anglies pluošto, todėl tai sumažina ritės svorį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *