Daiwa 24 Certate: Kas Pasikeitė

Daiwa 24 Certate

Gruodžio 18 d. Daiwa paskelbė apie savo legendinės ritės serijos Certate 2024 atnaujinimą. Ši serija teisėtai yra daugelio besisukančių žaidėjųritė yra daugelio mėgstamiausia visame pasaulyje ir daugelis ją laiko aukso viduriu Daiwa premium segmente. Ankstesnės kartos Certate buvo išleista 2019 m., o po penkerių metų naujasis Daiwa 24 Certate pretenduoja užimti lyderio pozicijas žvejybos pasaulyje, gavęs daugybę naujų ir patobulintų technologinių sprendimų.

YouTube player
Daiwa 24 Certate

Naujasis Daiwa 24 Certate Dizainas

Daiwa 24 Certate išlaikė maksimaliai beveik visus savo pirmtako vizualinius sprendimus, tik šiek tiek pakeitęs pilkų ir sidabrinių atspalvių gradientus.

Jei vizualiai palyginsite dvi kartas, iš pirmo žvilgsnio gana sunku rasti skirtumus, nors jie tikrai egzistuoja.

Iš akivaizdžių skirtumų naujasis Daiwa 24 Certate prarado auksinį kraštelį ritės šone, o lizdai tapo šiek tiek tamsesni. Čia aiškiai jaučiama aukščiausios klasės 22 Exist ričių serijos dizaino įtaka. Man asmeniškai šis sprendimas patinka.

Daiwa 24 Certate

Technologijos

Kalbant apie technologijas, Certate serija visada džiugino meškeriotojus savo kainos ir kokybės santykiu. Taip, ritės toli gražu nėra pigios, tačiau už šiuos pinigus gausite beveik visą aukščiausios klasės moderniausių Daiwa sprendimų rinkinį. Naujasis 24 Certate šiuo atžvilgiu nėra išimtis, išlaikęs visas geriausias 2019 metų serijos savybes ir perėmęs daugybę naujų technologijų iš aukščiausios klasės Exist ritės 2022 m.

Air Drive Design

Tai naujos kartos ritės koncepcija, leidžianti meškeriotojams dar geriau valdyti savo masalą. „Air Drive“ dizainas apima iki keturių technologijų: AIRDRIVE ROTOR, AIRDRIVE BAIL, AIRDRIVE SPOOL ir AIRDRIVE SHAFT. Šiomis technologijomis siekiama sumažinti svorį, pagerinti pusiausvyrą, padidinti ritės standumą ir glotnumą.

AirDrive Rotor

Naujos formos rotorius, monolitiškesnis, lengvesnis, bet ir standesnis. AIRDRIVE rotorius taip pat turi geresnį balansą ir sukimąsi.

AirDrive Rotor

AirDrive Bail

Tuščiaviduris liniją klojantis antgalis tapo dar lengvesnis ir mažesnio skersmens, išlaikant reikiamą standumą ir stiprumą. Naujas lanko pasvirimo kampas užtikrina sklandesnį meškerės nusileidimą iki klojimo volelio, išsaugant didesnį šio įrenginio patikimumą ir praktiškumą.

AirDrive Bail

AirDrive Spool

Plonasienės ritės konstrukcija, kuri pašalina nereikalingą „mėsą“, kad sumažintų svorį. Kartu buvo išplonintos ne tik išorinės, bet ir vidinės ritės dalys, kas leido gerokai sumažinti svorį. Lengva ritė palengvina išvyniojimą ir lengvą užmetimą. Be to, pagerėjo frikcinio stabdžio veikimas esant mažesnėms apkrovoms, jis tapo garsesnis, jautresnis ir jautresnis reguliavimo metu.

Daiwa 24 Certate

WaterProof Handle Seal

Siekiant pagerinti apsaugą nuo vandens ir nešvarumų, naujasis 24 Certate turi papildomą vandeniui atsparų žiedą, prie kurio pritvirtinama rankena prie ritės korpuso.

WaterProof Handle Seal

Techninės charakteristikos

Daiwa 24 Certate
Daiwa 24 Certate

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *