Žvejybos Prietarai – Ar Verta Jais Tikėti ?

Žvejybos prietarai

Žvejybos prietarai atsiranda iš nepasitikėjimo savimi arba informacijos stokos, taip pat sakoma, kad kol nežinai prietarų, tol jie ir neveikia. Didžiausia jėga, slypinti žvejybos prietaruose, tai tikėjimais jais.

Po nesėkmingos žūklės žvejys dažnai pagalvoja, ką darė ne taip, paklausią labiau patyrusių draugų patarimo ar pasikliauna liaudies išmintimi, dažniausiai išeitis randama laikantis įvairių žvejybos prietarų, tada ir užsisuka karuselė… Ar tikrai žvejybos prietarai tokie reikšmingi žvejyboje ? Kokie yra populiariausi žvejybos prietarai sužinosite skaitydami toliau šį straipsnį.

Žvejybos Prietarai

Negalima valgyti žuvies prieš žvejybą, o tuo labiau pasiimti su savimi į žvejybą

Daugelis šį ženklą girdėjo jau seniai, net vaikystėje. Į žvejybą stengiuosi neimti maisto iš žuvies. Buvo atvejis žvejyboje – po dviejų valandų nesėkmingos žūklės (kibo vien smulkmė), buvo nuspręsta užkąsti ir kolega iš kuprinės išima skardinę šprotų. Šią dieną tikrai nieko nepavyko sugauti.

Kuo didesnis maišas žuviai, tuo mažiau laimikio ir atvirkščiai

Būdavo taip, kad ruošiesi žvejybai, su savimi pasiimi maišą, tikėdamasis puikaus laimikio, o grįžti nieko neturėdamas. O kartais ištrunki tik valandai ir pasiimi tik meškerę ir dėžę masalų. O žuvis kimba viena po kitos ir tada suki galvą kaip žuvį nusigabenti iki namų arba tiesiog paleidi atgal į vandenį.

Neišskleiskite graibšto, kol nepagavote pirmą žuvį

Žvejybos prietarai būna ir prieštaringi. O jei pirmiausiai užkimba didelė žuvis? Tada be graibšto ją galima prarasti. Atvykus patariama kuo greičiau pradėti žvejoti, o visus likusius parengiamuosius darbus atlikti jau žvejybos metu.

Nepaleiskite pirmosios žuvies

Sklando mitai, kad pirmoji paleista žuvys pasakys kitoms apie jūsų buvimą ir žvejybos vieta „mirs“. Dažniausiai pirmasis laimikis būna smulkmė, nes ji aktyvesnė ir ne tokia baikšti. O kažkas, atvirkščiai, pirmą žuvį paleidžia ir paprašo pakviesti mamyte, tėvelį ir senelį.

Kuo pasigirsi, be to liksi

Negalima pagavus pirmąją žuvį, pradėti demonstruoti savo kolegoms ar skambinti žmonai ir pasakoti, kokią žuvį pagavote. Tai tinka ne tik žvejybai. Nenuostabu, kad yra posakis – laimė mėgsta tylą.

Žvejyba – tai ne tik žuvies gaudymo procesas – tai ištisas mokslas. Pasidalykite savo nuomone komentaruose!

Viena mintis apie „Žvejybos Prietarai – Ar Verta Jais Tikėti ?

  1. 1. Jei išvažiuodamas iš namų sutinki pirmą žmogų moterį . Nesiseks. 2. Jei pirma žuvis pabėgo . Žvejyba bloga bus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *