Perkamiausi Bearking Vobleriai. 2022 metų TOP 5

bearking

Niekam ne paslaptis, kad bearking (aliexpress) parduotuvė viena iš populiariausių voblerių pardavėja. bearking gaminami vobleriai pagal kokybę mažai atsilieką nuo originalių. Jų asortimente yra tokių populiarų gamintojų kopijos kaip: Varuna, Orbit, Balisong, Oneten, Rudra o 2019 metais atsirado Megabass Kanata, Ito Shiner, Jackall MagSquad, Rerange voblerių kopijos. Bearking didelį dėmesį skirią savo produkcijos asortimento didinimui. Kai kurių voblerių spalvų gama siekia ir virš 20 skirtingų spalvinimų. Tad kiekvienas žvejys ras savo mėgstamą spalvą. O šiame straipsnyje apžvelgsime Top5 parduodamų voblerių.

1 vieta Orbit 80

Šie vobleriai užimą garbingą pirmą vietą. Iš viso jų buvo užsakyta net 11189!! Tokie skaičiai tik dar kartą įrodo, kad Bearking pasižymį aukštą kokybę.
Voblerio charakteristikos:
Ilgis: 80mm
Svoris: 8,5g
Turi magnetinę užmetimo sistemą
Voblerį rasite čia.

2 vieta Megabass Ito Shiner

Antrą vietą užima bearking 2019 metų naujiena. Per pusę metų jį užsisakė nei daug nei mažai 7775 žmonių. Šiuo metu šis vobleris turi dešimties spalvų gamą.
Voblerio charakteristikos:
Ilgis: 115mm
Svoris: 15g
Voblerį rasite čia.

3 vieta Duo realist

Šis vobleris yra gana senai rinkoje ir daug kinietiškų parduotuvių turi jo kopijas. Bearking gali pasigirti 6745 vienetų užsakymų. Dauguma žmonių puikiai žino, kad jis gerai vilioją lydeką.
Voblerio charakteristikos:
Ilgis: 100mm
Svoris: 15g
Voblerį rasite čia.

4 vieta MAGALLON

Pasižymi tuo, kad turi keičiamą uodegą. Šiais metais bearking atsižvelgdami į voblerio populiarumą padidino spalvinimo gamą. Ir pateikė nuostabių naujų spalvų.
Voblerio charakteristikos:
Ilgis: 113mm
Svoris: 13,7g
Voblerį rasite čia.

5 vieta Orbit 110

Penktoje vietoje laikosi didysis brolis Orbit 80. Spalvų gama prasiplėtė neatpažįstamai. Kai aš užsisakinėjau sau šį voblerį jų spalvinimų buvo vos dešimt (2017 metais) . Šiuo metu spalvų gama prasiplėtė iki 23 vienetų! Šio voblerio užsakymų skaičius siekia 5549 vienetų!
Voblerio charakteristikos:
Ilgis: 110mm
Svoris: 17g
Voblerį rasite čia.

Štai tokie šiuo metu pirmaujantis vobleriai bearking pardavimuose. Bet tai nereiškia, kad kitų pardavėjų nereikia stebėti. Yra daug analogų kurie kokybe nenusileidžią bearking o kaina ženkliai mažesnė. Daugiau kokybiškų voblerių galite rasti čia.

YouTube player

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *