Bebrusai

Bebrusai

Bebrusai – šalia miškų apsuptas ir gamtos gaivumas apžvelgiamas, Lietuvos ežeras žavi savo nepakartojamu grožiu. Bebrusai ežero vanduo yra tyrus, švarus ir gilus. Kai kurios vietos yra skaidrios, kad galima matyti žuvų pulkelių šokius. Vandens skaidrumas vasaros metu siekia daugiau nei 4 metrus.

Ežeras yra ne tik vandens oazė, bet ir gamtos šventovė, kurioje žmonės gali pasilikti akimirkai ir sujungti save su gamtos grožiu bei ramybe. Tai vieta, kur galima pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į Lietuvos gamtos puoselėjamus apsakymus.

Lietuvos ežeras Bebrusai yra vandens telkinys, išsidėstęs rytų Lietuvoje, Molėtų rajone. Ežero plotas siekia apie 3,7 kvadratinių kilometrų, o vidutinis gylis svyruoja apie 7 metrus. Didžiausias gylis siekia 24 metrus, o kranto linijos ilgis siekia daugiau nei 19 kilometrų!

Veikia virš dešimt kaimo turizmo sodybų, keletas poilsiaviečių ir stovyklaviečių.

Bebrusai – Žvejybos vietos

Jeigu ruošiatės žvejybai nuo kranto, tai turėsiu Jūs nuliūdinti – krantą kur galima laisvai privažiuoti nerasite. Praktiškai visi krantai yra privatus ir privažiavimo nėra… Bet yra mokamų alternatyvų pavyzdžiui – Įlankos Sodyba.

Įlankos Sodyba

Puiki vieta poilsiui ir žvejybai. Ši sodyba turi dvi prižiūrimas salas kurios pilnai paruoštos tiek gyvenimui tiek žvejybai. Tai puikus pasirinkimas norintiems nuošaliai, ramiai pailsėti ir pažvejoti.

Bebrusai - sala "žvejų rojus"
ilankossodyba.lt – nuotr.

Tiems kas nori daugiau komforto sodyba gali pasiūlyti patogius, komfortiškus namelius su visais patogumais. O jeigu norėsite pažvejoti galėsite išsinuomoti motorinę valtį arba pažvejoti teritorijoje esančiuose prūduose, kuriuose puikiai kimba – karosai, lynai ir kitos žuvys.

YouTube player
Bebrusai – Lydekų žvejyba iš valties

Bebrusai – Kokios žuvys kimba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *