Kauno Marios

Kauno Marios

Kauno Marios yra žmogaus sukurtas vandens telkinys, esantis Kauno mieste, Lietuvoje. Šis dirbtinis vandens telkinys buvo sukurtas kaip rezultatas Kauno hidroelektrinės statybos, kuri prasidėjo 1959 metais ir baigėsi 1960 metais.

Kauno Marios yra didelio dydžio vandens telkinys, apimantis plotą apie 65,4 km². Ežero gylis svyruoja iki 24,6 metrų. Vandens tūris siekia apie 460 mln. m³. Ežero apylinkės ir pakrantės yra gražios ir sutvarkytos, suteikiančios puikias galimybes praleisti laiką gamtoje. Aplink ežerą įrengti paplūdimiai ir poilsio zonos, kurios yra mėgstamos vietos miesto gyventojų ir turistų.

Kauno Marios yra daugiafunkcinis vandens telkinys, kuris tenkina tiek energetikos, tiek rekreacijos poreikius. Jis yra svarbi Kauno hidroelektrinės dalis, kurios tikslas yra gaminti elektros energiją. Taip pat Kauno Marios yra populiarus pramogoms ir laisvalaikiui, teikiantis galimybę plaukioti valtims, žvejoti ir mėgautis gamtos grožiu.

Žvejybos vietos

Kruonio pusė

Aplink Kruonio HE yra nemažai patogių žvejybos vietų. Privažiavimas geras – praktiškai iki pat Kauno Marių eina asfaltas. Važiuoti reikia pro Kruonio HE. Taip pat ten rasite patogią valčių įleidimo vietą.

Kauno Marios Žvejyba Kruonis

Arlaviškės

Praktiškai visas pusiasalis turi patogių žvejybai krantų tai galima net puikiai matyti per google maps žemelapį. Taip pat yra krantas valties įleidimui. Patogiausia žvejoti su feederiu arba dugninėmis meškerėmis.

Kauno Marios Žvejyba Arlaviškės

Lašiniai

Kauno Marios Žvejyba Lašiniai

Kokios žuvys kimba Kauno Mariose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *