Masalai Avižadrėbiui: Ką Rinktis Pradedančiajam

Masalai Avižadrėbiui

Avižadrėbis yra bene jauniausia žūklės spiningu rūšis. Daugelis žvejų eksperimentiškai įrodė, kad būtent su mažesniu nei 1 gramo masalu kibimų ir sugautų žuvų skaičius žymiai padidėja. Mažas ir itin lengvas masalas primena natūralų maistą ir imamas žuvies be jokios baimės. Formulė „kuo mažesnis masalo svoris, tuo didesnis žuvų skaičius“ veikia beveik nepriekaištingai. Štai kodėl pažengią spiningautojai dažniausiai naudoja 0,5 gramo ir mažesnį masalą.

Avižadrėbis žymiai išplečia žūvų kiekį gaudant spiningu. Neplėšrios žuvys, tokios kaip kuojos, raudės, karosai, karšiai ir kt., tampa ne atsitiktiniu laimikiu, ​​o tikslinės žvejybos objektu. Labai dažnai būtent galimybė pagauti taikią žuvį ant spiningo pritraukia naujų avižadrėbio gerbėjų.

Avižadrėbis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi galimybės skirti visą dieną žvejybai, bet gali skirti valandą ar dvi mėgstamam pomėgiui prie artimiausio tvenkinio ar upės. Būtent tokiuose rezervuaruose, kur atrodo, kad žuvies nėra, avižadrėbio dėka meškeriotojas turi galimybę pajusti žuvies gaudymo džiaugsmą.

Masalai avižadrėbiui

Masalai avižadrėbiui pasiekė didelį populiarumą ir šiam momentui variantų yra labai daug. Dirbtinės Uodo trūklio lervos, kirminai ir daug daug visokiausių kitų masalų. Todėl per daug nesigilinant pateiksiu mano manymu populiariausius masalus kurie sklando internete ir žvejų grupėse.

Dirbtinės Uodo trūklio lervos

Masalai avižadrėbiui Dirbtinės Uodo trūklio lervos

Crazy Fish Whitebait 2cm

Crazy Fish Whitebait

Crazy Fish Polaris 3cm

Masalai Avižadrėbiui

KaLures Maja 2.5cm

Masalai Avižadrėbiui

KaLures Tanta 2.5cm

KaLures Tanta 2.5cm

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *