Shimano 23 Vanquish Ritė 2023 metų – Kas Naujo ?

Shimano 23 Vanquish

Shimano 23 Vanquish Ritė – 2023 metais įvyko šios populiarios ritės atnaujinimas. Ši ričių linija visada buvo laikoma viena iš geriausių light ir ultralight spiningavimo stiliams. Šiame straipsnyje sužinosite apie atnaujintą Shimano 23 Vanquish ritę.

Shimano 23 Vanquish ritė – kas pasikeitė

Mano nuomone, svarbiausias pakeitimas Shimano 23 Vanquish ritės – yra būgnelio atnaujinimas. Jo judėjimas aukštyn ir žemyn tapo daug sklandesnis. Kokią tai suteikia naudą? Tai leidžia tolygiai vynioti valą ant ritės. Be to, taip sumažinama galimybė susidaryti kilpai, kurios ir taip nebuvo būdingos Vanquish ričių serijai. Tolygus valo suvyniojimas ant ritės taip pat leidžia valui sklandžiau išslysti iš ritės špulės užmetant.

Taip pat pasikeitė rankenos dizainas ir apskritai ritės išvaizda, tačiau ji išliko atpažįstama. Taip pat atnaujinta Shimano 23 Vanquish ritės paveldėjo kai kurias Stella 22 ritės technologijas.

YouTube player

Shimano 23 Vanquish ritės charakteristikos

Šiek tiek informacijos apie Shimano 23 Vanquish charakteristikas. Svarbu suprasti, kad tai aukščiausio lygio ritė, į kurią sudėtos visos aukščiausios klasės technologijos. Čia yra 11+1 guolių, korpusas iš magnio, o rotorius iš Ci4+. Yra gana platus modelių spektras. Išsamesnė informacija apie visų Shimano 23 Vanquish modelių charakteristikas pateikiu nuotraukoje žemiau.

Shimano 23 Vanquish ritė charakteristikos
Shimano 23 Vanquish ritė charakteristikos

Vidutinis dydis 3000 sveria tik 170 g. Antras ir tikriausiai pats maloniausias aspektas yra Shimano 23 Vanquish ritės jautrumas ir sklandumas. Ji taip greitai ir tiksliai reaguoja į kiekvieną jūsų judesį, kad atrodo, tarsi gyvena savo gyvenimą, instinktyviai pasiruošusi numatyti kiekvieną jūsų mintį ir judesį.

Shimano 23 Vanquish ritė nustato naujus itin lengvų žvejybos ričių standartus. „Shimano“ padarė viską, kad sukurtų ypač lengvą ritę su neprilygstamu našumu.

Nors Shimano 23 Vanquish ritė skirta ultralight žvejybai, nenuvertinkite jo galios. Kad ši ritė būtų galinga ir patvari, „Shimano“ panaudojo naujausią technologiją, daugiausia gautą iš naujausios flagmano „Stella“ linijos. Infinity Xross yra patvaresnis nei gerai žinomas Hagane. (daugiau apie Shimano gamybos technologijas galite paskaityti šiame mano straipsnyje)

Siekdama apsaugoti ritės vidų nuo vandens ir nešvarumų, Shimano pridėjo geriausią apsaugą – X-Protect. Ši technologija neleidžia vandeniui ir nešvarumams patekti į vidinius ritės komponentus, išlaikant sklandų sukimosi pojūtį ilgus metus. Dar viena nauja funkcija yra „Anti-Twis Fin“, kuri kontroliuoja spaudimą ant valo, kai jis eina per valo volelį ant ritės. Ir jei viso to nepakako, yra nauja ritės stabdžių sistema „Duracross“, kuri pagerina stabdžių sklandumą, ilgaamžiškumą ir sukibimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *