Kaip aš pradėjau twichinti ?

Žvejyba

Twiching’as

Twiching’as daugeliui žinomas ir girdėtas spiningavimo būdas. Turintis aibę skirtingų pasirinkimo variacijų tiek iš įrangos tiek iš masalų pusės. Šiame straipsnyje, pasidalinsiu su Jumis savo pirmaisiais pastebėjimais apie masalų dėžutę, kuri būtų naudinga pradedančiajam žvejui kuris nusprendė pasinerti į šitą žvejojimo būdą. Kalbėsiu tiktai apie aliexpress’o pasirinkimus, kadangi, pradėjau aš būtent nuo jų. Taigi pradėkim.

Kaip rinktis masalus twiching ‘ui ?

Pirmasis ir turbūt svarbiausias pastebėjimas ir pasiūlymas, būtų nepirkti visų masalų iš eilės kurie Jums pasirodė gražūs iš paveikslėlio. Reikėtų gerai apgalvoti kokiuose vandens telkiniuose gaudysite, kokie ten vyrauja gyliai, kaip situacija pasikeičia vasarą, kada išauga žolės ir panašiai. Iš šito Jūs jau galėsite atmesti bereikalingus pirkinius ir neišmesite pinigų į balą. Sekantis dalykas, tai įvertinti savo turimą įrangą (Kotą, ritę). Su kokiais masalų dydžiais bei svoriais galėsite komfortiškai juos užmesti, bei animuoti vandenyje. Su įranga čia jau atskira kalba, apie kurią parašysiu sekantį kartą. Visą tai įvertinus jau galima pereiti prie masalų.

Kokį voblerį rinktis ?

Žiema labai daug ieškojau informacijos apie kinietiškus twiching ‘inius voblerius. Kiekviename žvejo youtube kanale giriami ir rodomi skirtingi vobleriai, kad jie dirba ir gaudo žuvį, bet nei vienas neužsimena kiek pastangų reikia įdėti juos animuojant, kad jie sudirbtų. Žemiau pateiksiu voblerių rinkinį, kurį lengva animuoti pradedančiajam. Čia yra tiktai mano nuomonė ir pas visus ji gali skirtis.

Iš aukščiau pateikto sąrašo rinkčiausi po 1-2 vienetus kiekvieno modelio ir stengčiausi nekartoti spalvų gamos (nors iš tikrųjų manau, kad spalva didelės reikšmės nesudaro, bet čia jau atskira diskusija, aš asmeniškai mėgstu išgamas (ne tikroviškų spalvų)).
Šį kartą tiek, pasidalinkit savo mintimis ir patirtimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *