Pirmoji Žvejyba Feederiu Vasara. Elektrėnų Marios

Elektrėnų marios

Kažkaip senokai nebuvo ataskaitos iš žvejybos, bet iš tiesų praktiškai ir nežvejojau. Ir štai pagaliau išaušo ta diena. Labai norėjau pasėdėti su #feeder‘iu, atsipalaiduoti ir prasivalyti galvą nuo miesto triukšmo. Per daug nesukau sau galvos su kokiais nors eksperimentais ir pan. Turėjau užsilikusį VDE method mix Fruit 2kg jauką prie jo nusipirkau skandintų dzikų ir gyvų dzikų, viskas. Niekur toli važiuoti nesinorėjo tad pasirinkau bent kiek žinoma ir kad būtu netoli – Elektrėnų Marios.

Pradžia nebuvo daug žadanti. Prie telkinio atvykau ~5.30 o mano visos turėtos vietos galvoje jau užimtos… Apvažiavau kelias šalimais, bet jos greitai buvo nurašytos pamėčius deeperį… Kad negaišti laiko, nes jau laikas buvo link 6 valandos ryto, nutariau važiuoti į Elektrėnų marios Pastrėvio paplūdimį. Bent jau priėjimas geras ir tikrai žinau, kad žolių nebus kuokštais… Na pagaudysiu kuojas vis šis tas. Pamojuosiu lengvu feeder’iu ir užteks.

Elektrėnų marios

Atvažiavus radau laisvą vietą, susikroviau mantą, su deeperiu radau tašką ir pradėjau žvejybą maždaug apie 7 valandą ryto. Pirmi kibimai ilgai laukti neprivertė. Kaip ir tikėjausi kibo kuojos. Karts nuo karto papuldavo ir visai gražios virš delno. Iki 8 ryto kibimas gana aktyvus nuo 8.20 viskas dingo. Tokių žvejybų jau turėjau ir dažniausiai kai kibimai pasibaigią staiga galima jau pakuotis daiktus… Bet šį kartą nutariau palaukti. Link 11 valandos turėjo būti orų permainos – prasidėti lietus. Ir čia aš neprašoviau. Nuo 10 valandos pasirodė pirmieji puskaršiai. Bet kaip pasirodė taip ir dingo po to kai pakirtus nusipurtė… O čia dar ir debesys su griaustiniu pareina… Viskas viename. Bet prieš pat susipakavimą pasikerta jis, mano ilgai lauktas bonusiukas… Su 3,60 feederiu iki 60g jausmas pasakiškas. Nors ir stipriai nesipriešino, bet adrenalino įvarė.

Štai tokia gavosi mano pirmoji žvejyba feederiu vasara. O kokie jūsų rezultatai ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *