Volzhanka Rapira. Pirma Žuvis Sulaužė Kotą

Volzhanka Rapira

Spiningas Volzhanka Rapira, tai lengvas meškerykotis, pagrinde skirtas upėtakių ir šapalų žvejybai. „Lėtos” akcijos spiningo blankas leidžia lengvus masalus užmesti itin toli, taip pat blankas puikiai „dirba” net ir žvejojant itin plonais valais. Sea Guide žiedeliai, ergonomiška EVA rankena, leidžia nepriekaištingai „animuoti” masalus, kas padidina kibimų tikimybę. Ryškiai oranžinė meškerės viršūnėlė leis matyti net ir menkiausią žuvies prisilietimą prie masalo. 

Kaip sulužo Volzhanka Rapira?

Volzhanka Rapira

Sekmadienis, nuostabus oras lauke. Reikalai visi sutvarkyti turiu laisvo laiko. Pagulėt patinginiaut ? Neee, varom prie upės juk reikia ištyrinėti Vilniaus miesto Neries ruožą ir susukt kelis video kur ir ką galima pagauti mieste. Be to ir įrangą reikia išbandyti. Ir ką manote ? Išbandymas pavyko. O viskas vyko taip:
Einu pasroviui mėtau naujus vobleriukus gautus iš aliexpress CountBass parduotuvės kaip ir viskas super, oras puikus mėgaujuosi bundančią gamta, vienų momentų nusprendžiu užsidėti mikro vartiklę. Uždedu. Balta su raudonais taškais. Keli metimai nieko.

Toliau užmatau gražią duobę, va ten tai tikrai bus ešerių! Pasitikrinu stabdį, kad nebūtu netikėtumų traukiant kartu su srovės jėga. Metu. atleidžiu šiek tiek valą, kad blizgė nuplauktų už duobės. Iš lėto pradedu rinkti valą. Užlaikau virš duobės ir čia tik BAM!! smūgis per nagus, pakirtimas sutraška stabdys ir tik POKŠT nesuprantu kas įvyko, įtampa nuo koto dingo pasidarė kažkoks minkštas. Ieškau priežasties kas galėjo atsitikti. Žvilgsnis į viršūnę – sveika. Ant valo dar purtosi lydekaitė (bet neilgai) leidžiu akis žemiau ir pamatau lūžimą tarp antro ir trečio žiedo. Kol mėginau suvokt kas ir kaip lydekaitė florą nukanda. susivynioju valą ir mąstau kodėl lūžo ir kokios to priežastis. Pralekiu per atmintį ar negalėjau kur nors prispaust, bet nieko panašaus neatsimenu. 
Susisiekiau su pardavėju. Papasakojau visą situaciją. Be jokių atsikalbinėjimų ir kaltės vertimo ant manęs pasiūlė atvykti į parduotuvę pasikeisti viršūnės. (Atskiras respectas parduotuvėj) Taigi rytoj keliausim į parduotuvę.

Parduotuvės verdiktas

Kaip ir buvo tartasi spiningą nugabenau į parduotuvę kurioje jį pirkau. Viską mielai priėmė be jokių atsikalbinėjimų. Visą veiksmą dar kartą papasakoju. Paprašo palikti telefono numerį ir palaukti iki sekančios dienos, kad galėtu pasižiūrėti lūžio vietą. Viską puikiai suprantu, sutinku ir išvažiuoju. Sekančioje dienoje sulaukiu skambučio, kad pakeista viršūnė į naują ir galiu atvykti pasiimti spiningo. Priežasčių kodėl taip įvyko neišsiaiškinta. Matyt mano „sėkmė” sužaidė pagrindinį vaidmenį ir pakliuvo brokas.
Taigi reziumė toks. Reikia tinkamai pasirinkti ne tik įrankį kurį perkate, bet ir pardavėją.
Tokioje situacijoje drąsiai galėjo sakyti, kad pats kaltas, nieko nežinome ir nenorime žinoti, nusipirkai buvo geras. Šiais laikais labai retas atvejis kai pardavėjas linkęs bendradarbiauti, dauguma linkę parduoti ir kuo greičiau pamiršti.
Dar kartą norėčiau padėkoti parduotuvėj GelezinisLydys. AČIŪ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *