Upėtakių žvejyba žiema prieš srovę

Margasis upėtakis

Upėtakių žvejyba žiema pradėjau ankstyvą rytą. Nusprendžiau pasitikrinti aukštupį. Pasirinkau tokią vietą, kad galima eiti ir pasroviui ir prieš srovę. Negalėjau apsispręsti iki paskutinės minutės. Tad nusprendžiau mesti monetą. Aišku širdyje labiau norėjosi eiti prieš srovę, bet kaip visada burtu metimas nusprendė kitaip. O aš nusprendžiau dar kitaip ir nuėjau prieš srovę! Upėtakių žvejyba žiema prieš srovę nėra pati lengviausia. Bet mes juk mėgstame sunkumus ? ar ne ?
Orų prognozės pirmoje dienos pusėje buvo palankios. Tad reikėjo susisukti iki pietų. Nes po pietų turėjo prasidėti pasaulio pabaiga.
Upėtakių žvejyba žiema prasideda! Susikrovus mantą nupėdinau link upės.

Pirmieji upėtakių kibimai

Pirmieji upėtakiai pasirodė momentaliai. Gražesnės, lėtesnės vietos ir jau matomas upėtakio išėjimas. Bet bakstelėjąs į voblerio šoną ir greitai sprunka atgal į slėptuvę. Tokių pasirodymų dar bent keletas. Pradedu nerimauti, kad ėjimas prieš srovę – klaida. Upėtakiai dar nėra tokie aktyvus kaip tikėjausi. Bet visada yra pasirinkimas – perspektyvias vietas apeiti šonu ir paduoti masalą palei srovę. Bet dar anksti. Čia bus planas B jeigu niekas neveiks iš vis.

Upėtakių žvejyba žiema
Upėtakių žvejyba

Kaip pagauti upėtakių žiema prieš srovę

Matydamas, kad upėtakių išėjimai yra pradedu galvoti kaip čia jiems paduoti masalą, kad jie ne tik bakstelėtų į šoną. Pradedu po truputi eksperimentuoti ir atrandu tą pravedimą kurio nori upėtakiai.
O pravedimas paprastas. Paduodi masalą su srove surenkant valą ir atliekant retus twichingo manevrus. Atrodytu viskas labai paprasta. Na bet gana čia tos rašliavos. Geriau viską pamatyti. O kaip pagauti upėtakė žiema esu parašęs ir atskirą straipsnį kuri rasite paspaudę čia.

YouTube player

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *