Lydekų Žvejyba Pradedantiesiems. Įrankių Ir Masalų Pasirinkimas

lydekų žvejyba

Mūsų šalyje visada buvo populiari lydekų žvejyba. Pradedantieji spiningistai savo kelionės pradžioje susiduria su tokia problema kaip meškerių ir masalų pasirinkimas. Kaip žinia, universalių dalykų nėra, su ta pačia meškere sugauti mažų ešerių ir didelių šamų neįmanoma, todėl reikia iš karto apsispręsti, kokią žuvį gaudysi.

Kokią meškerę pasirinkti ?

Pradedantiesiems geriau rinktis tvirtesnius įrankius lydekų žvejybai, tai yra, spiningas su 15-35 gramų testu bus kaip tik, atleis daugkartines klaidas užmetant ir traukiant žuvis. Sėkmingai įvaldę tokį įrankį, galite pereiti prie lengvesnių spiningų, tai yra 10-20 gramų. Tokie kotai naudojami tikslesniam užmetimui, bus didesnis masalo jautrumas, tiksliau jausite visus žuvies prisilietimus prie masalo.

Geriausi masalai lydekų žvejyba

Easy Shiner
EsFishing Easy Shiner

Masalų pasirinkimas įvairus, tačiau jei pirmą kartą į rankas paėmėte spiningo meškerę ir nusprendėte pradėti nuo gumų, tuomet patariame įsigyti visiems puikiai žinomus modelius, tokius kaip Easy Shiner, Relax Kopyto, Cannibal Shad ir daug kitų. Mano naudojamų masalų sąrašą rasite paspaudę čia. Šiems masalams nereikia naudoti sudėtingų animacijų. Jie yra puikiai pasiteisinę mūsų šalies ežeruose.

Su jais bus lengva pradėti savo kelionę į lydekų žvejyba. O įgavę šiek tiek patirties galėsite pereiti prie voblerių, blizgių, meppsų ir kitų masalų kurių yra begalę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *