Žvejyba Feederiu Nežinomam Telkinyje

žvejyba feederiu

Kol tęsiasi karščiai plėšrūnus dar palieku ramybėje ir tenkinuosi balta žuvimi. Šį kartą važiavau į visiškai nežinomą telkinį išmeginti žvejyba feederiu. Per mapsus radau kur teoriškai galima privažiuoti ir pažvejoti. Rodė, kad yra 3 krantai ir neblogas pievos keliukas link jų. Bet kaip praktika rodo tikėti mapsais nereikia. Taip buvo ir čia. Keliukas buvo, bet ne toks jau ir geras, bet pravažiuojamas. Iš trijų žvejybos krantų tebuvo vienas ir tas baigią užaugti (panašu, kad retkarčiais žvejojamas, bet nevalomas). Na ką padarysi reikia kažkaip mėginti gaudyti. Žvejyba feederiu kartais būna daug sudėtingesnė kai žvejoji nežinomoj vietoje.

Aplink augančios lelijos pranašavo, kad dugnas bus visas užaugęs. Bet kaip nekeista dugnas švarus. 2,2m gylio, švarus dugnas ir aplink lelijos. Pirma mintis – lynas. Tikrai perspektyvi vieta lyno žvejybai (raudes buvau visai pamiršęs, kad tokia žuvis egzistuoja ir mėgsta tokias vietas). Jaukas, aišku, šiek tiek ne tam pasirinktas #deeper karpis + universalus geltonas, bet ką padarysi gaudysiu tuo ką turiu. Papildomai prie jo turiu virtų žirnių, perlinės kruopų ir konservuoto kukurūzo.

Pirmas dvi valandas kibo vien kuojytės piršto dydžio. Jau buvau į nevilti kritęs, kad nieko rimtesnio ir nebeturėsiu. Bet po trečios žvejybos valandos prasimušdavo viena kita raudė. Nusprendžiau dzikus mesti į šoną ir dėti tik kukurūzą. Neprašoviau. pradėjo kibti didesnės raudės. Pamiršau paminėti, kad visą žvejyba šalia stovėjo dugninė su 10mm pop-up ir visą laiką tylėjo. Bet kaip ir tikėjausi dugninė šovė ne kiekiu o dydžiu. ?

Dabar laukia kelios dienos naktinės/rytinės žvejybos ant dugninės su pop-up’ais. Tikiuosi irgi kas nors įšaus rimtesnio!

P.S

Raudė – 520g

Taip pat galite rasti video visos zvejybos – https://youtu.be/9bCEh9JwFaY

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *